Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Візерунка З Тканини

Flower Power

Дизайн Візерунка З Тканини Дослідження форм і кольорів, де контраст і гармонія відіграють вражаючі правила самі по собі. Суміш органічних природних форм, що супроводжуються яскравими та різкими кольорами, що додало шматку освіження та приємного вигляду. Делікатна лінія мистецтва, яка розміщена на кольорових поверхнях, створює квіткові композиції, що протікають із цілковитою свободою між собою і де кожна частина має простір для дихання, росту та руху вперед.

Назва проекту : Flower Power, Ім'я дизайнерів : Zeinab Iranzadeh Ichme, Прізвище клієнта : Zeinab Ichme.

Flower Power Дизайн Візерунка З Тканини

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.