Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Soulful

Житловий Будинок Весь простір заснований на спокої. Всі кольори фону - світлий, сірий, білий і т. Д. Щоб збалансувати простір, в просторі з’являються дуже насичені кольори та деякі шаруваті текстури, такі як глибокий червоний, такі як подушки з унікальним принтом, наприклад, деякі текстуровані металеві орнаменти . Вони набувають розкішних кольорів у фойє, а також додають простір відповідного тепла.

Назва проекту : Soulful , Ім'я дизайнерів : Sha Lu, Прізвище клієнта : MULU .

Soulful  Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.