Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робота По Догляду За Домашніми Тваринами

Puro

Робота По Догляду За Домашніми Тваринами Завданням дизайнера було вирішити проблеми в вихованні собак на 1 особу. Тривожні розлади собачих тварин та фізіологічні проблеми кореняться від тривалого періоду відсутності доглядачів. Завдяки невеликим житловим приміщенням опікуни поділили побутове середовище з тваринами-супутниками, що спричинило санітарні проблеми. Надихнувшись від больових точок, дизайнер придумав робочого догляду, який 1. грає та взаємодіє з тваринами-компаньйонами, підкидаючи частування, 2. очищає пил і крихту після внутрішніх заходів; 3. приймає запахи та шерсть, коли тварини-компаньйони відпочинок.

Назва проекту : Puro, Ім'я дизайнерів : TAEUK HAM, Прізвище клієнта : TAEUK HAM.

Puro Робота По Догляду За Домашніми Тваринами

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.