Дизайн журналу
Дизайн журналу
Внутрішні Загальні Зони

Highpark Suites

Внутрішні Загальні Зони Поширені райони Highpark Suites досліджують бездоганну інтеграцію міського стилю життя Gen-Y із зеленим життям, бізнесом, дозвіллям та громадськістю. Від вестибюлів з вау-факторами до скульптурних небесних кортів, функціональних залів та прикольних залів для нарад ці зручності розроблені для того, щоб мешканці могли використовуватись як прибудова своїх будинків. Натхнений безшовним житлом на свіжому повітрі, гнучкістю, інтерактивними моментами та палітрою міських кольорів та текстур, MIL Design розсунув межі, щоб створити унікальну, стійку та цілісну спільноту, де кожен простір має на увазі мешканців та тропічне оточення.

Назва проекту : Highpark Suites , Ім'я дизайнерів : MIL Design & Construction, Прізвище клієнта : MIL Design.

Highpark Suites  Внутрішні Загальні Зони

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.