Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вілла

One Jiyang Lake

Вілла Це приватна вілла, розташована на півдні Китаю, де дизайнери застосовують теорію дзен-буддизму на практиці для здійснення дизайну. Відмовившись від непотрібного та використання природних, інтуїтивно зрозумілих матеріалів та стислих методів дизайну, дизайнери створили простий, тихий та комфортний сучасний східний життєвий простір. Комфортний сучасний східний житловий простір використовує таку ж просту мову дизайну, як і високоякісні італійські сучасні меблі для внутрішнього простору.

Назва проекту : One Jiyang Lake, Ім'я дизайнерів : Guoqiang Feng and Yan Chen, Прізвище клієнта : Feng and Chen Partners Design Shanghai.

One Jiyang Lake Вілла

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.