Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Упаковки Баварського Пива

AEcht Nuernberger Kellerbier

Дизайн Упаковки Баварського Пива У середньовічні часи місцеві пивоварні витримували свій пивний вік у понад 600-річних підвалах, обрубаних скелями під Нюрнберзьким замком. Вшановуючи цю історію, упаковка "AEcht Nuernberger Kellerbier" отримує справжній погляд у минуле. На пивній етикетці зображено ручний малюнок замку, що сидить на скелях, і дерев’яну бочку у погребі, обрамлену шрифтами у вінтажному стилі. Наклейка з торговою маркою компанії "Св. Маврикій" та пробковою пробкою мідного кольору передають майстерність та довіру.

Назва проекту : AEcht Nuernberger Kellerbier, Ім'я дизайнерів : Bloom advertising agency, Прізвище клієнта : Bloom GmbH Nürnberg.

AEcht Nuernberger Kellerbier Дизайн Упаковки Баварського Пива

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.