Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Управління Чергами

Akbank Qms

Система Управління Чергами Система управління чергами - це дизайн, який дозволяє користувачам, які хочуть отримувати послуги у відділеннях Акбанку, ознайомитись з особистою інформацією або альтернативними методами та взяти пріоритетні квитки. Потік надання номера квитка користувачеві починається, коли той вибирає тип транзакції, який він хоче зробити. Квиток - це потік, який починається з введення користувача через кіоск. Після того, як хтось представив себе, виконується процес підтвердження та видається відповідний квиток відповідно до транзакції користувача.

Назва проекту : Akbank Qms, Ім'я дизайнерів : Akbank Design Studio - Staff Channels, Прізвище клієнта : AKBANK T.A.Ş..

Akbank Qms Система Управління Чергами

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.