Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку

EL Residence

Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку EL Residence надихнула дизайну з новим вибухом творчості за рахунок текстури та матеріалів, з дизайном, який фокусується на індивідуальних макетах. Смілива та зріла тема стала основною ідеєю дизайну з відтінком яскравого кольору та вигнутим елементом дизайну форми, щоб пом’якшити основний підхід до дизайну. Такі матеріали, як хромована сталь, металеві елементи, природні камені та мармур, використовуються для виведення загального дизайнерського підходу, тоді як жіночі елементи у вигляді орнаментів і меблів органічної форми вбудовуються, щоб збалансувати чоловічу атмосферу і освітлити внутрішній простір .

Назва проекту : EL Residence, Ім'я дизайнерів : Chaos Design Studio, Прізвище клієнта : Chaos Design Studio.

EL Residence Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.