Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скульптура

Atgbeyond

Скульптура Сіань розташований на стартовому місці Великого шовкового шляху. У творчому дослідницькому процесі мистецтва вони поєднують сучасну природу готелю марки Xi'an W, особливу історію та культуру Xi'an та чудові мистецькі історії династії Тан. Поп у поєднанні з графіті-мистецтвом став мистецьким вираженням готелю W, який мав глибокий вплив.

Назва проекту : Atgbeyond, Ім'я дизайнерів : Lin Lin, Прізвище клієнта : Marriott Group W hotel Xi'an.

Atgbeyond Скульптура

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.