Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скульптура

The Mystery of Golden

Скульптура Таємниця золотого персика - це репрезентативна скульптура сучасного мистецтва цього В. Самарканда, яка внесла золотий персик у династію Тан як символ зовнішньої культури. Покоївка Тан тримає в руках золотий персик, відчуття розміру поступово прогресивне, вказуючи людям на зміну точки зору, шукаючи унікальну форму забави етикету династії Тан та досліджуючи таємницю нескінченного циклу золотого персика.

Назва проекту : The Mystery of Golden, Ім'я дизайнерів : Lin Lin, Прізвище клієнта : Marriott Group W hotel Xi'an.

The Mystery of Golden Скульптура

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.