Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скульптура

Sky Reaching

Скульптура Вони розробили цю концепцію Небесного Полюса, дослідивши акробати династії Тан. Покровників із усього світу розважали акробати суду. Творчий колектив дослідив та побудував багато мотивів акробатів до того, як буде виконано остаточний дизайн. Скульптура заввишки більше чотирьох метрів створює відчуття напруги. Полюси і фігури за своєю суттю абстрактні, але сучасні з металевим кольором. Ці акробати були головною визначною пам'яткою під час інавгураційного святкування Тан, оскільки скульптура для входу до нього.

Назва проекту : Sky Reaching, Ім'я дизайнерів : Lin Lin, Прізвище клієнта : Marriott Group W hotel Xi'an.

Sky Reaching Скульптура

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.