Дизайн журналу
Дизайн журналу
Розкладний Табурет

Tatamu

Розкладний Табурет До 2050 року дві третини земного населення проживатимуть у містах. Основна амбіція Tatamu - забезпечити гнучкі меблі для людей, чий простір обмежений, включаючи тих, хто часто пересувається. Метою є створення інтуїтивно зрозумілих меблів, які поєднують в собі стійкість із надто тонкою формою. Для розгортання табурета потрібен лише один закручуючий рух. Хоча всі петлі, виготовлені з міцної тканини, зберігаючи її легку вагу, дерев’яні сторони забезпечують стабільність. Після того, як тиск чиниться на нього, стілець лише зміцнюється, оскільки його шматки фіксуються разом, завдяки унікальному механізму та геометрії.

Назва проекту : Tatamu, Ім'я дизайнерів : Mate Meszaros, Прізвище клієнта : Tatamu.

Tatamu Розкладний Табурет

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.