Дизайн журналу
Дизайн журналу
Модуль Котячих Меблів

Polkota

Модуль Котячих Меблів Якщо у вас є кішка, ви, мабуть, мали принаймні дві з цих трьох проблем, вибираючи для неї житло: відсутність естетики, стійкості та комфорту. Але цей підвісний модуль вирішує ці проблеми, поєднуючи три фактори: 1) Мінімалізм дизайну: простота форми та мінливість кольорового дизайну; 2) Екологічно чисті: деревні відходи (тирса, стружка) безпечні для здоров'я кота та власника; 3) Універсальність: модулі поєднуються між собою, що дозволяє створити окрему квартиру для котів всередині вашого будинку.

Назва проекту : Polkota, Ім'я дизайнерів : Nadezhda Kiseleva, Прізвище клієнта : Nadezhda Kiseleva.

Polkota Модуль Котячих Меблів

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.