Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідній Стіл

Ska V29

Обідній Стіл Стіл із натуральної натуральної деревини з модрини працював з машинами з чисельним керуванням і закінчував вручну, особливістю є форма, яка нагадує положення дерев, знесених штормом Вая, що вразила Доломіти, і представлена самими деревними сокирами модрини. Полірована вручну поверхня робить поверхню непрозорою та гладкою на дотик та покращує її жилки та форми. Основа, виготовлена з порошкової сталі, являє собою сосновий ліс до того, як пройде шторм.

Назва проекту : Ska V29, Ім'я дизайнерів : Ascanio Zocchi, Прізвище клієнта : Teknodue gruop srl.

Ska V29 Обідній Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.