Дизайн журналу
Дизайн журналу
Міжнародна Школа

Gearing

Міжнародна Школа Концептуальна форма кола Міжнародної школи Дебрецена символізує захист, єдність та спільність. Різні функції виглядають як з'єднані шестірні, павільйони на струні, розташованій на дузі. Фрагментація простору створює різноманітні спільноти між класами. Новий космічний досвід та постійна присутність природи допомагають учням у творчому мисленні та вияві своїх ідей. Шляхи, що ведуть до позаукраїнських навчальних садів та лісу, завершують концепцію кола, створюючи захоплюючий перехід між побудованим та природним середовищем.

Назва проекту : Gearing, Ім'я дизайнерів : BORD Architectural Studio, Прізвище клієнта : ISD - International School of Debrecen.

Gearing Міжнародна Школа

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.