Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ремонт Причалу

Dongmen Wharf

Ремонт Причалу Пристань Донгмена - пристань тисячоліття на материнській річці Ченду. Завдяки останньому туру "оновлення старого міста" область була в основному зруйнована та перебудована. Проект полягає в тому, щоб представити славну історичну картину за допомогою втручання мистецтва та нових технологій на міському культурному майданчику, який в основному зник, а також активізувати та інвестувати довгу сплячу міську інфраструктуру у суспільне надбання міста.

Назва проекту : Dongmen Wharf, Ім'я дизайнерів : Yingjie Lin Yuanyuan Zhang, Прізвище клієнта : Verge Creative Design.

Dongmen Wharf Ремонт Причалу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.