Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кухонний Сервант

Static Movement

Кухонний Сервант Цей виріб виявляє важливий дизайн, який поєднує функцію та ідею завдяки точній майстерності. Проект хоче описати моменти, проведені сьогодні на кухні, які часто проживали несамовито. Ноги серватора імітують швидкий рух, як біг. Головною особливістю цього продукту є матеріал: він повністю виготовлений із столітнього оливкового дерева. Конструктор каже, що деревина була отримана з деяких вирубаних екземплярів через дефіцит землі, який призвів ці дерева до кінця їх життєвого циклу. Цей проект був зроблений повністю вручну.

Назва проекту : Static Movement, Ім'я дизайнерів : Giuseppe Santacroce, Прізвище клієнта : Giuseppe Santacroce.

Static Movement Кухонний Сервант

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.