Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

Gray and Gold

Дизайн Інтер’Єру Сірий колір вважається нудним. Але сьогодні цей колір є одним із головних укладок у таких стилях, як лофт, мінімалізм та хай-тек. Сірий колір - це уподобання приватності, трохи спокою та відпочинку. В основному він запрошує тих, хто працює з людьми або займається пізнавальними вимогами, як загальний колір інтер'єру. Стіни, стеля, меблі, штори та підлога сірі. Відтінки та насиченість сірого відрізняються лише. Золото додавали додаткові деталі та аксесуари. Це підкреслено рамкою малюнка.

Назва проекту : Gray and Gold, Ім'я дизайнерів : Sergei Savateev, Прізвище клієнта : SAVATEEV.DESIGN.

Gray and Gold Дизайн Інтер’Єру

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.