Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідня Коробка

The Portable

Обідня Коробка Індустрія громадського харчування процвітає, і винос став необхідним для сучасних людей. Водночас утворилося також багато сміття. Багато ящиків для їжі, які використовуються для зберігання їжі, можуть бути перероблені, але пластикові пакети, які використовуються для упаковки ящиків, дійсно не підлягають вторинній переробці. Щоб зменшити використання пластикових пакетів, функції коробки для їжі та пластику поєднуються для проектування нових ящиків для обіду. Коробка тюків перетворює частину себе в ручку, яку легко переносити, і може інтегрувати декілька ящиків для їжі, що значно скорочує використання пластикових пакетів для упаковки ящиків для їжі.

Бритва

Alpha Series

Бритва Серія Alpha - це компактна напівпрофесійна бритва, яка може впоратися з основними завданнями по догляду за обличчям. Також продукт, який пропонує гігієнічні рішення з інноваційним підходом у поєднанні з прекрасною естетикою. Простота, мінімалізм та функціональність у поєднанні з легкою взаємодією з користувачами будують основи проекту. Ключовим є радісний досвід користувачів. Поради можна легко зняти з бритви і помістити в секцію для зберігання. Док-станція призначена для зарядження бритва та очищення наконечників, підтримуваних ультрафіолетовим світлом всередині накопичувача.

Багатофункціональний Портативний Пристрій

Along with

Багатофункціональний Портативний Пристрій Проект забезпечує переносний життєвий досвід для відкритого натовпу, який в основному розділений на дві частини: основний корпус і модулі, які можна змінити. Основний корпус включає функції зарядки, зубну щітку та гоління. Фітинги включають зубну щітку та гоління. натхнення для продукту надійшло від людей, які люблять подорожувати та перевантажувати багаж, тому портативний універсальний пакет став продуктом позиціонування. Зараз багато хто любить подорожувати, тому портативні товари стають вибором. Цей товар відповідає попиту на ринку.

Ліжко Для Котів

Catzz

Ліжко Для Котів При розробці ліжка для котів Catzz натхнення черпали потреби котів і господарів, а також об’єднання функцій, простоти та краси. Під час спостереження за котами їх унікальні геометричні риси надихнули на чисту і впізнавану форму. Деякі характерні поведінкові зразки (наприклад, рух вух) увійшли в досвід користування котом. Крім того, маючи на увазі власників, метою було створити предмет меблів, який вони могли б налаштувати та з гордістю демонструвати. Більше того, важливо було забезпечити легке обслуговування. Все це забезпечує гладкий геометричний дизайн та модульна структура.

Елітні Меблі

Pet Home Collection

Елітні Меблі Pet Home Collection — це меблі для домашніх тварин, розроблені після уважного спостереження за поведінкою чотирилапих друзів у домашньому середовищі. Концепція дизайну — це ергономіка та краса, де благополуччя означає баланс, який тварина знаходить у власному просторі в домашньому середовищі, а дизайн — це культура життя в компанії домашніх тварин. Ретельний підбір матеріалів підкреслює форми та особливості кожного предмета меблів. Ці об’єкти, володіючи автономією краси та функції, задовольняють інстинкти домашніх тварин та естетичні потреби домашнього середовища.

Переноска Для Домашніх Тварин

Pawspal

Переноска Для Домашніх Тварин Переноска для тварин Pawspal заощадить енергію та допоможе власнику тварини швидко доставити. Концепція дизайну переноски для тварин Pawspal, натхненна космічним шаттлом, за допомогою якої вони можуть доставити своїх милих вихованців куди завгодно. А якщо у них є ще один вихованець, вони можуть поставити ще одного зверху і приєднати колеса внизу, щоб тягнути переноски. Крім того, Pawspal має внутрішній вентиляційний вентилятор, який зручний для домашніх тварин і легко заряджається за допомогою USB C.