Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крейсерська Яхта

WAVE CATAMARAN

Крейсерська Яхта Думаючи про море як про світ у безперервному русі, ми сприйняли «хвилю» як її символ. Відштовхуючись від цієї ідеї, ми моделювали лінії корпусів, які, здається, ламаються до лука. Другий елемент, що лежить в основі проектної ідеї, - це концепція життєвого простору, яку ми хотіли скласти у своєрідну спадкоємність між інтер'єрами та екстер'єрами. Через великі скляні вікна ми отримуємо майже 360-градусний вигляд, що забезпечує візуальну безперервність зовні. Мало того, через великі скляні двері відкривається всередині все життя у відкритих приміщеннях. Арк. Вісінтін / Арк. Фойтик

Журнальний Столик

1x3

Журнальний Столик 1x3 надихається між собою блокуючими головоломок. Це і те, і інше - предмет меблів і тизер для мозку. Всі деталі залишаються разом, не потребуючи жодних світильників. Принцип замикання передбачає лише ковзаючі рухи, що дають дуже швидкий процес складання та роблять 1x3 придатним для частої зміни місця. Рівень складності залежить не від спритності, а переважно від просторового зору. Інструкції надаються у випадку, якщо користувачеві потрібна допомога. Назва - 1х3 - математичний вираз, який представляє логіку дерев’яної конструкції - один тип елемента, три його частини.

Вентильовані Відкидні Двері

JPDoor

Вентильовані Відкидні Двері JPDoor - зручна для користувачів зведена двері, яка зливається з віконною системою жалюзі, яка допомагає створювати вентиляційний потік і в той же час економити місце. Дизайн полягає в тому, щоб прийняти виклики і вирішити їх за допомогою індивідуальних розвідок, методів і вірити. Немає правильних чи неправильних будь-яких конструкцій, це дійсно дуже суб’єктивно. Однак великі дизайни відповідають потребам та вимогам кінцевих користувачів або мають великий вплив на громаду. Світ повний різного дизайнерського підходу в кожному куточку, таким чином, не відмовляйтеся від дослідження, "залишайтеся голодними, залишайтеся дурними - Стів Джов".

Багатоцільовий Стіл

Bean Series 2

Багатоцільовий Стіл Цей стіл був розроблений дизайнерами принципу Біна Буро Кенні Кінугаса-Цуї та Лорен Форе. Проект був натхненний кричущими формами французьких кривих та головоломками головоломки, і він виступає центральною частиною офісного конференц-залу. Загальна форма сповнена хитання, що є різким відходом від традиційного офіційного корпоративного конференційного столу. Три частини столу можна переналаштувати під різні загальні форми для різного розташування сидінь; постійний стан змін створює грайливу атмосферу для творчого кабінету.

Багатофункціональний Стілець

charchoob

Багатофункціональний Стілець Кубічна форма продукту підтримує його стабільним і збалансованим у всіх напрямках. Більше того, використання продукту в формальному, неформальному та доброзичливому етикеті можливе лише за 90 градусних поворотів стільців. Цей продукт був розроблений таким чином, щоб він був максимально легким (4 кг), враховуючи всі аспекти його функціональності. Цієї мети було досягнуто шляхом вибору легких матеріалів та шатрових рамок, щоб максимально знизити вагу виробу.

40 "світлодіодне Телевізор

GlassOn

40 "світлодіодне Телевізор Це безрамкова дизайнерська колекція з різними дизайнерськими рішеннями змінних розмірів зі скляним елементом. Елегантність, створена прозорістю скла, продовжується завдяки витонченості металевих оздоблень, що оточують дисплей великих розмірів. Без звичної пластикової передньої кришки та накладки, дизайн стосується віртуального світу та аудиторії із різко зменшеною товщиною виробів 40 ", 46" та 55 ". Увесь металевий каркас, що тримає скло передньої панелі, покращує якість дизайну з точними деталями з'єднання різні матеріали.