Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телеприймач

T-Box2

Телеприймач T-Box2 - це новий технічний пристрій для інтеграції Інтернету, мультимедіа та комунікацій, а також пропонує домашнім користувачам різноманітні інтерактивні сервіси, включаючи масштабне відтворення Інтернет-вмісту та відеодзвінки HD. Підключивши STB до телевізора в середовищі сімейної мережі, користувач може швидко оновити загальний телевізор до смарт-телевізора, що приносить сімейним користувачам чудовий AV-розважальний досвід.

Меблі Для Ванної

Sott'Aqua Marino

Меблі Для Ванної Колекція Sott'Aqua Marino зі своїми креативними деталями підводного світу до ванних кімнат пропонує розкіш дизайну власної ванної кімнати, використовуючи широкий вибір модуляційних варіантів. Сот'Аква Маріно може запропонувати унікальний підхід дизайну для кожного ванна кімната з її гнучкістю для використання з шафами з одномісною або подвійною раковиною. Кругле дзеркало, встановлене до стіни за допомогою вішалки, також приховує систему освітлення. Тахта на кедах з кедра також працює як кошик для білизни.

47-Дюймовий Телевізійний Пристрій, Що Підтримує Hd Трансляцію,

Triump

47-Дюймовий Телевізійний Пристрій, Що Підтримує Hd Трансляцію, Наші натхнення були конструктивістські підходи, що стимулюють почуття гладкості, акуратні краї. Дизайнер хотів підбадьорити приємні та візуальні відчуття аудиторії ілюзіями, створеними різними матеріалами, такими як скло, листовий метал, хромовані поверхні та біле світло.

Душ

Rain Soft

Душ Видовище водоспаду на природі може привабити всіх, спостерігаючи за ним чи під душем, може створити розслаблюючу вирубку. Тому це було потрібно для імітації розслабляючої сцени водоспаду всередині будинків та квартир, так що можна відчути радість приймати душ під водоспадом вдома. У цій конструкції є два типи бризок. Режим кулака: Густина або концентрація води знаходиться посередині, і можна мити тіло. Другий режим: Воду наливають вертикально, оточуючи кільце, і можна використовувати шампунь, і він оточений стінкою води, і ця стіна може бути л

Телевізор Високого Класу

La Torre

Телевізор Високого Класу У цій конструкції немає передньої кришки, яка б тримала дисплей. Телевізор утримується задньою шафою, прихованою за панеллю дисплея. Елоксальна тонка рамка, що оточує дисплей, використовується просто для косметичної ілюзії. З усіх цих причин єдиним домінуючим елементом є дисплей на відміну від звичайної телевізійної форми. Ейфелева вежа - джерело натхнення для La Torre. Деякі основні схожість цих двох - реформаторство свого часу та однаковий погляд із боку.

42-Дюймовий Телевізор Із Світлодіодним Телевізором

Agile

42-Дюймовий Телевізор Із Світлодіодним Телевізором Світлодіодний телевізор AGILE призначений для підкреслення зображення на екрані, застосовуючи вузьку рамку і вловлює ТВ-тренд з тонким виглядом. Різкість на тонкій рамці навколо екрану забезпечує різні відбиття та сяйво світла на поверхні, що призводить до легкості дизайну. Це також впливає на дизайн підставки для телевізора. Металеві оздоблення поверхонь з мате-пластиковими підніжками та напівпрозорою горловиною стопи виконані з тією ж метою, що і телевізор. Спеціальна частина AGILE - це прозорі лінзи в кольорах.