Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телевізор Під Проводом

XX240 BMS SNB LED TV

Телевізор Під Проводом Серія XX240 LED TV включає 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" від найдоступнішого середнього розміру до найвищого сегмента телевізорів великого розміру з однаковою ідеєю дизайну, що пропонує кілька варіантів. Дизайн дисплеїв також належить виробничій компанії, і він зібраний за методологією BMS. Металевий дисплей пофарбований високоякісною фарбою, оскільки конструкція залишає відкриту зону рамки і обрамляє її лише товщиною стінки задньої кришки. Тож телевізор, здається, покритий лише тонкою рамкою та підсвіченою зоною логотипу внизу.

Led Телевізор

XX250

Led Телевізор Безмежний телесеріал Vestel, який позиціонується в найвищому сегменті побутової електроніки. Алюмінієва рамка тримає дисплей як майже невидиму тонку рамку. Глянцева тонка рамка надає виробу ексклюзивний образ на ринку перенасичених. Дисплей різко відрізняється від звичайних світлодіодних телевізорів з цілісним глянцевою поверхнею екрана, вкладеної в тонкий металевий каркас. Глянцева алюмінієва частина під екраном створює точку привабливості, одночасно відокремлюючи телевізор від підставки для стільниці.

Телевізор Під Проводом

XX265

Телевізор Під Проводом Пластиковий дизайн шафи відрізняється від звичайних моделей із загальною текстурою та глянсовою поверхнею, що залишилася під екраном, для логотипу та візуальної ілюзії. Залежно від способу виробництва BMS, модель є дуже економічно вигідною, але все ще має сенс дизайнерського дотику. Дизайн підставки для стільниці має безперервну форму, що перетікає зі спини до аудиторії через свою хромовану панель ефектів. Отже, і конструкція шафи, і конструкція підставки доповнюють одна одну.

Громадські Міські Художні Меблі

Eye of Ra'

Громадські Міські Художні Меблі Завданням цього дизайну є злиття давньоєгипетської історії з футуристичною текучою методологією дизайну. Це буквальний переклад найвідомішого єгипетського релігійного інструменту на плитну форму вуличних меблів, яка запозичує характеристики стилю, що протікає, де не пропонується жодна конкретна форма чи дизайн. Око репрезентує і чоловічих, і жіночих побратимів у поколінні Бога Ра. Отже, вулична меблі представлена в міцному дизайні, що символізує чоловічість і міцність, а її витончені вигляди зображають жіночність і витонченість.

Пристрій Цифрового Відеомовлення

Avoi Set Top Box

Пристрій Цифрового Відеомовлення Avoi - це одна з найновіших смарт-прилавків Vestel, що забезпечує в основному технологію цифрового мовлення для користувачів телебачення. Найважливіший персонаж Авоя - це «прихована вентиляція». Прихована вентиляція дозволяє створити унікальні та прості конструкції. Завдяки Avoi, окрім перегляду цифрових каналів у високій якості HD, можна слухати музику, дивитись фільми та переглядати фотографії та зображення на екрані телевізора, керуючи цими файлами через меню інтерфейсу користувача. Операційною системою Avoi є Android V4.2 Jel

46 "світлодіодне Телебачення, Що Підтримує Hd Трансляцію

V TV - 46120

46 "світлодіодне Телебачення, Що Підтримує Hd Трансляцію Натхненний відбивними поверхнями та дзеркальними ефектами високого блиску. Передня і задня кришка виготовлені з пластикової технології вприскування. Середня частина виготовляється з лиття з листового металу. Опорна підставка спеціально розроблена зі скла, пофарбованого ззаду і прозорою горловиною з хромованою деталлю з хромованим кільцем. Рівень блиску, що використовується на поверхнях, досягнуто завдяки спеціальним фарбувальним процесам.