Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел

NI

Світлодіодний Парасоль Та Великий Садовий Факел Новий парасоль NI переосмислює освітлення таким чином, що воно може бути більше, ніж світним предметом. Інноваційно поєднуючи парасоль та садовий факел, NI виглядає розумно стоячи біля шезлонгів на басейні або інших відкритих майданчиках з ранку до ночі. Власний OTC-датчик (пальцевий диммер) дозволяє користувачам легко налаштувати рівень бажаного освітлення 3-канальної системи освітлення. NI також приймає світлодіодний драйвер низької напруги 12 В, який генерує дуже мало тепла, забезпечуючи енергоефективне джерело живлення для системи з більш ніж 2000шт 0,1 Вт світлодіодів.

Світильник

Yazz

Світильник Yazz - це прикольне освітлювальне пристосування, виготовлене з гнучких напівжорстких дротів, що дозволяє користувачеві схилитися в будь-яку форму або форму, що відповідає їх настрою. Він також постачається з приєднаним гніздом, що дозволяє легко комбінувати більше одного блоку разом. Yazz також є естетично привабливим, зручним для користувачів та економним. Концепція виникла з ідеї мінімізації освітлення до його найважливіших основ, як найвищого вираження краси, не втрачаючи естетичного впливу освітлення, оскільки промисловий мінімалізм - це мистецтво саме по собі.

Табурет

Kagome

Табурет Розроблений Shinn Asano з фоном у графічному дизайні, Sen - це 6-кратна колекція сталевих меблів, що перетворює 2D лінії в 3D-форми. Кожен твір, включаючи табурет kagome, був створений лініями, що мінімізують надлишки, щоб виразити як форму, так і функціональність у ряді застосувань, натхненні унікальними джерелами, такими як традиційні японські ремесла та зразки. Табурет Kagome виготовляється з 18 прямокутних трикутників, які підтримують один одного, і при погляді зверху утворює традиційний японський візерунок ремесла kagome moyou.

Настроюваний Все-В-Одному Пк

BENT

Настроюваний Все-В-Одному Пк Розроблений за принципом масової настройки, краще задовольняючи потреби користувачів у межах обмежень масового виробництва. Основним завданням у цьому проекті було створення дизайну, який би відповідав різним потребам чотирьох груп користувачів у межах обмежень масового виробництва. Три основні елементи налаштування визначені та використовуються для розмежування продукту для цих груп користувачів: 1. розділення екрану2 . Регулювання висоти екрана3.комісія клавіатури та калькулятора

Лампа

Hitotaba

Лампа Розроблений Shinn Asano з фоном у графічному дизайні, Sen - це 6-кратна колекція сталевих меблів, що перетворює 2D лінії в 3D-форми. Кожен твір, включаючи «лампу хітотаба», був створений лініями, що мінімізують надлишки, щоб виразити як форму, так і функціональність у ряді застосувань, натхненних унікальними джерелами, такими як традиційні японські ремесла та візерунки. Лампа Hitotaba надихається мальовничим видом на японську сільську місцевість, де пучки рисової соломи висять вниз, щоб висихати після збирання врожаю.

Театральне Крісло

Thea

Театральне Крісло MENUT - це дизайнерська студія, орієнтована на дитячий дизайн, з чіткою метою - збільшити міст з таким для дорослих. Наша філософія полягає в тому, щоб запропонувати інноваційне бачення життєвого шляху сучасної сім'ї. Ми представляємо THEA, театральне крісло. Сядьте і пофарбуйте; створити свою історію; і дзвоніть своїм друзям! Осередком THEA є спинка, яку можна використовувати як сцену. У нижній частині є ящик, який колись відкривається, приховує спинку стільця і дає певну конфіденційність для 'ляльковика'. Діти знайдуть пальчикових лялечок у шухляді для постановки вистави зі своїми друзями.