Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світильник, Що Росте

BB Little Garden

Світильник, Що Росте Цей проект пропонує підтримати це нове використання, яке забезпечує більш повний сенсорний досвід приготування їжі. BB Little Garden - це сяючий світильник, що росте, бажаючи переглянути місце ароматних рослин всередині кухні. Це об'єм з чіткими лініями, як справжній мінімалістичний об'єкт. Елегантний дизайн був особливо вивчений для адаптації до різноманітних приміщень у приміщенні та надання особливої нотки кухні. BB Маленький сад є рамкою для рослин, його чиста лінія збільшує їх і не порушує читання.

Бічний Стіл

una

Бічний Стіл безпроблемна інтеграція - суть таблиці una. три кленові форми поєднуються, щоб підняти загартовану скляну поверхню. продукт інтенсивного розгляду матеріалів та їх можливостей, міцний, але повітряний на вигляд та неймовірно легкий, не постає як втілення балансу та витонченості.

Комод

shark-commode

Комод Комод об'єднаний з відкритою поличкою, і це дає відчуття руху, а дві частини роблять його більш стійким. Використання різних оздоблень поверхні та різних кольорів дозволяє створювати різні настрої та може бути встановлено серед різних інтер’єрів. Закритий комод і відкрита полиця створюють ілюзію живої істоти.

Стіл

Minimum

Стіл Дуже легкий і простий у виробництві та транспортуванні. Це дуже функціональний дизайн, хоча зовні дуже легкий і неповторний. Цей блок є повністю розібраним блоком, який можна розібрати і зібрати в будь-якому місці. Довжину можна зробити комбінованою, оскільки це можуть бути дерев'яні металеві ніжки, зібрані за допомогою металевих з'єднувачів. Форма та колір ніг можуть бути змінені відповідно до вимог.

Шафа

Deco

Шафа Одна шафа висіла над іншою. Дуже унікальний дизайн, який дозволяє меблям не заповнювати простір, оскільки коробки стоять не на підлозі, а підвішені. Це дуже зручно у використанні, так як ящики були розділені групами і таким чином це буде дуже зручно для користувача. Доступна кольорова варіація матеріалів.

Комод

dog-commode

Комод Цей комод зовні схожий на собаку. Це дуже радісно, але, в той же час, дуже функціонально. Тринадцять коробок різної величини розміщені всередині цього комоду. Цей комод складається з трьох окремих частин, які з'єднані між собою і утворюють одну унікальну річ. Оригінальні ніжки надають ілюзію стоячої собаки.