Дизайн журналу
Дизайн журналу
Портативний Корпус Акумулятора

Parallel

Портативний Корпус Акумулятора Як і у iPhone 5, Parallel налаштований на те, щоб спокусити споживачів із супербанковим акумулятором на 2500 мАч - це колосальний на 1,7 рази більший термін експлуатації. Це надзвичайно зручно для споживачів, які завжди в дорозі та повною мірою використовують можливості iPhone. Паралель - це знімний акумулятор з додатковим жорстким корпусом з полікарбонату. Увімкніть, коли потрібно більше енергії. Вийміть, щоб полегшити вагу. Ергономічно розроблений так, щоб добре поміститися у ваших руках. З вбудованим блискавковим кабелем та 5 кольорами, що відповідають захисному корпусу, він має таку ж довжину, що і iPhone 5.

Назва проекту : Parallel, Ім'я дизайнерів : Appcessory Pte Ltd, Прізвище клієнта : Gosh!.

Parallel Портативний Корпус Акумулятора

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.