Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Раковин

Eva

Меблі Для Раковин Натхнення дизайнера прийшло від мінімального дизайну та для використання його як тихої, але освіжаючої функції у просторі ванної кімнати. Це випливало з дослідження архітектурних форм і простого геометричного обсягу. Басейн може бути потенційно елементом, який визначає різні простори навколо і одночасно центральну точку в просторі. Він дуже простий у використанні, чистий і довговічний. Існує кілька варіантів, включаючи окрему, сидячу лавку та настінне кріплення, а також одно- або подвійну раковину. Варіанти кольору (кольори RAL) допоможуть інтегрувати дизайн у простір.

Концепція Упаковки

Faberlic Supplements

Концепція Упаковки У сучасному світі люди постійно піддаються агресивному впливу зовнішніх негативних факторів. Погана екологія, напружений ритм життя в мегаполісах або стресах призводять до збільшення навантажень на організм. Для нормалізації та поліпшення функціонального стану організму застосовують добавки. Головною метафорою цього проекту стала схема поліпшення самопочуття людини із застосуванням добавок. Також основний графічний елемент повторює форму літери F - перша буква в найменуванні марки.

Будинок

Dezanove

Будинок Натхнення архітектора прийшло з рекультивованих евкаліптових дерев "батеїв". Це майданчики для виготовлення мідій на лимані, які є дуже важливою місцевою промисловістю в регіоні "Ріа да Аруса", Іспанія. На цих платформах використовується деревина евкаліпта, в регіоні є розширення цього дерева. Вік деревини не приховується, і різні зовнішні та внутрішні грані деревини використовуються для створення різних відчуттів. Будинок намагається запозичити традиції оточення та розкрити їх через історію, розказану в дизайні та деталізації.

Ресторан

Xin Ming Yuen

Ресторан Вхід - це парад контрастних матеріалів, конструкцій та кольорів. Приймальна зона - це простір спокійного комфорту. Сприятливі візерунки стикаються з грайливими прикрасами. Ззаду - динамічна зона бару в межах спокою. Традиційний китайський персонаж із світлодіодними фарами Хуя додає відчуття футуризму. Проїжджаючи через делікатно прикрашену покрівлю монастир - це обідня зона. Прикрашений квітковими, вуглеводними рибними зображеннями, рельєфними вітражними екранами та шафами древнього трав'яниста Бай Зі - це візуальна мандрівка часом та культурними реліквіями в моді.

Торгові Площі

Portugal Vineyards

Торгові Площі Концепт-магазин Португалія Виноградники - це перший магазин фізичних товарів для онлайн-спеціалістів з організації вин. Розташований поруч із штаб-квартирою компанії, що виходить на вулицю і займає 90 м2, магазин складається з відкритого плану, позбавленого перегородок. Інтер'єр - це сліпуче білий і мінімальний простір з круговою циркуляцією - біле полотно для того, щоб португальське вино сяяло і було видно. Полиці вирізані зі стін по відношенню до винних терас на 360 градусних захоплюючих роздрібних умовах без лічильника.

Мистецтво

Metamorphosis

Мистецтво Сайт знаходиться в індустріальному регіоні Keihin в передмісті Токіо. Куріння диму послідовно з димоходів важких промислових заводів може зображати негативні зображення, такі як забруднення та матеріалізм. Однак фотографії були зосереджені на різних аспектах фабрик, що зображують її функціональну красу. Протягом дня труби та споруди створюють геометричні візерунки з лініями та текстурами, а масштаб на вивітрюваних об'єктах створює атмосферу гідності. Вночі заклади перетворюються на таємничу космічну фортецю, що складається з науково-фантастичних фільмів у 80-х.