Дизайн журналу
Дизайн журналу
Університетське Кафе

Ground Cafe

Університетське Кафе Нове кафе "Земля" служить не лише для створення соціальної згуртованості між викладачами та студентами інженерної школи, але й заохочує взаємодію між членами інших кафедр та між ними. В нашій дизайні ми задіяли неприкрашений залізобетонний об'єм колишньої семінарської кімнати, розклавши палітру горіхових дощок, перфорованого алюмінію та щілину блакитного каміння над стінами, підлогою та стелею простору.

Ролі Полі, Рухомі Дерев'яні Іграшки

Tumbler" Contentment "

Ролі Полі, Рухомі Дерев'яні Іграшки Як мати веселку? Як обійняти літній вітер? Мене завжди торкають якісь тонкі речі і я відчуваю себе дуже задоволеним і щасливим. Як зберігати та як володіти? Досить так добре, як бенкет. Мені хотілося б просто і смішно формувати різні види матеріалів. Дозвольте дітям пограти з ними, щоб розпізнати фізичний світ, стимулювати їх уяву та допомогти їм зрозуміти своє оточуюче середовище.

Розкішне Взуття

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Розкішне Взуття Лінія Джанлуки Тамбуріні "коштовності / сандалі / форми" під назвою Conspiracy була заснована в 2010 році. Взуття для змови без зусиль поєднує технологію та естетику. Каблуки та підошви виготовляються з таких матеріалів, як легкий алюміній та титан, які відливають у скульптурних формах. Потім силует взуття підкреслюється напівдорогоцінними каменями та іншими розкішними прикрасами. Високі технології та найсучасніші матеріали формують сучасну скульптуру, що має форму сандалі, але там, де все ще видно дотик та досвід досвідчених італійських майстрів.

Колиска, Крісла-Качалка

Dimdim

Колиска, Крісла-Качалка Ліссе Ван Кавенберге створив це своєрідне багатофункціональне рішення, яке служить кріслом-качалкою, а також колискою, коли два крісла Дімдіма з'єднуються між собою. Кожне крісло-гойдалка складається з дерева зі сталевими підставками і оброблене шпоном з волоського горіха. Два крісла можна кріпити один до одного за допомогою двох прихованих затискачів під сидінням, щоб сформувати дитячу колиску.

Брошка

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Брошка Характер і зовнішня форма предмета дозволяють змінити новий дизайн орнаменту. У жвавій природі один період змінюється на інший. Весна слідує за зимою, а ранок настає після ночі. Кольори також змінюються, а також атмосфера. Цей принцип заміни, чергування зображень висувається в прикраси «Азіатської метаморфози», колекції, де в одному об’єкті відбиваються два різних стани, два необмежені зображення. Рухливі елементи конструкції дозволяють змінити характер і зовнішній вигляд орнаменту.

Колекція Макіяжу

Kjaer Weis

Колекція Макіяжу Дизайн косметичної лінійки Kjaer Weis перекриває основи жіночого макіяжу на три її основні сфери застосування: губи, щоки та очі. Ми розробили компакти, що відображають ті особливості, які вони будуть використовувати для покращення: стрункі і довгі для губ, великі і квадратні для щік, маленькі і круглі для очей. Відчутно, компакти поворотно відкриваються інноваційним бічним рухом, розвіваючи, як крила метелика. Ці компакти цілком багаторазово заправляються, але цілеспрямовано зберігаються, а не переробляються.