Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

White Paper

Офіс Полотно подібний інтер'єр матеріалізує простір для творчого внеску дизайнерів і створює можливості для безлічі виставок дизайнерських процесів. По мірі прогресування кожного проекту стіни та дошки покриваються дослідженнями, ескізами дизайну та презентаціями, записуючи еволюцію кожного дизайну і стаючи щоденником дизайнерів. Білі підлоги та латунні двері, які унікально та зухвало використовуються для надійного щоденного використання, збирають сліди та відбитки пальців у персоналу та клієнтів, спостерігаючи зростання компанії.

Кафе

Aix Arome Cafe

Кафе Кафе - це місце, де відвідувачі відчувають співіснування з океанами. Величезна структура яєць, розміщена всередині простору, одночасно функціонує як касир та кава. Емблематичний вигляд кабінки натхненний темним і тьмяним кавовим зерном. Два великих отвори вгорі спереду з обох боків «великого боба» служать хорошим джерелом вентиляції та природного світла. Кафе забезпечило довгий стіл, як купа восьминогів та бульбашок. На вигляд випадково висячі люстри нагадують вигляд риб на водну поверхню, блискучі брижі поглинають затишне сонячне світло з широкого білого неба.

Виставка Дорожніх Шоу

Boom

Виставка Дорожніх Шоу Це виставковий дизайн проекту модного шоу-шоу модного бренду в Китаї. Тема цього дорожнього шоу підкреслює потенціал молоді для стилізації власного іміджу та символізує вибуховий шум, який цей дорожній показ прозвучав у публіці. Зигзагоподібна форма використовувалася як основний візуальний елемент, але з різною конфігурацією при застосуванні у кабінах у різних містах. Структура виставкових стендів була всім "набором деталей", виготовленими на заводі та встановленими на місці. Деякі частини можна повторно використовувати або переналаштувати для створення нового дизайну кабінки для наступної зупинки дорожнього шоу.

Прорив Графічного Дизайну

The Graphic Design in Media Conception

Прорив Графічного Дизайну Ця книга про графічний дизайн; він надає чіткий детальний погляд на структуру дизайну як на процес, який використовується для спілкування з аудиторією з різними культурами за допомогою методів проектування, включає значення графічного дизайну як ролі, дизайнерські процеси як техніку, дизайн брендингу як ринковий контекст, дизайн упаковки з підготовлені шаблони та містять твори творчих творчості, що використовуються для позначення принципів дизайну.

Торговий Офіс

Chongqing Mountain and City Sales Office

Торговий Офіс "Гора" є основною темою цього офісу з продажу, який надихається географічним фоном Чунціна. Візерунок сірого мармуру на підлозі формується в трикутній формі; і є багато непарних і гострих кутів і кутів на характерних стінах та прилавках неправильної форми, щоб продемонструвати поняття «гора». Крім того, сходи, що з'єднують підлоги, призначені для проходу через печеру. Тим часом світлодіодні світильники вішають на стелю, імітуючи дощову сцену в долині і представляючи природне відчуття, щоб пом’якшити все враження.

Графіка Для Будинку Для Відпочинку

SAKÀ

Графіка Для Будинку Для Відпочинку Студія PRIM PRIM створила візуальну ідентичність для гостьового будинку SAKÀ, включаючи: дизайн імен та логотипів, графіку для кожної кімнати (дизайн символів, візерунки шпалер, конструкції для настінних малюнків, аплікації на подушки тощо), дизайн веб-сайту, листівки, значки, іменні картки та запрошення. Кожна кімната в гостьовому будинку SAKÀ представляє іншу легенду, пов’язану з Друскінінкаєм (курортним містечком у Литві, в якому знаходиться будинок) та його околицями. Кожна кімната має свій символ як ключове слово від легенди. Ці значки відображаються в інтер’єрній графіці та інших об'єктах, що формують її візуальну ідентичність.