Дизайн журналу
Дизайн журналу
Табурет

Ane

Табурет Стілець Ane має суцільний брус з бруса, який, здається, плаває гармонійно, але незалежно від ніжок деревини над сталевим каркасом. Дизайнер зазначає, що сидіння, виготовлене вручну із сертифікованої екологічно чистої деревини, формується завдяки унікальному використанню декількох шматків однієї форми дерева, розміщених та вирізаних динамічно. Якщо сидіти на табуретці, невеликий підйом кута до спини та кути відхилення з боків закінчуються таким чином, що забезпечує природне, зручне сидяче положення. Стілець Ane має правильну ступінь складності, щоб створити елегантну обробку.

Пакет Для Чаю

Seven Tea House

Пакет Для Чаю Бренд чайної зали, приймаючи зображення розливу та розсипання чаю вільно та неквапливо, концепція процесу заварювання чаю, сильна чи слабка, перетворюючись непередбачувано, як елемент малювання чаю під час дегустації чаю. Повсякденна принадність прийому чаю як чорнила та використання пальця як ручки, замальовуючи широкий розум родини чайного залу із ландшафтом. Оригінальний дизайн упаковки передає затишну атмосферу, виражаючи приємний час проживання життя чаєм.

Просування Бренду

Project Yellow

Просування Бренду Проект Жовтий - це всеосяжний мистецький проект, який будує візуальну концепцію "Все є жовтим". Згідно з ключовим баченням, у різних містах будуть виготовлятися великі зовнішні дисплеї, одночасно випускатимуться ряд культурних та творчих похідних. Як візуальний IP, Project Yellow має переконливий візуальний образ та енергійну кольорову гаму, щоб сформувати єдине ключове бачення, яке робить людей незабутніми. Підходить для широкомасштабної реклами в Інтернеті та офлайн та випуску візуальних похідних, це унікальний дизайнерський проект.

Візуальний Ip-Дизайн

Project Yellow

Візуальний Ip-Дизайн Проект Жовтий - це всеосяжний мистецький проект, який будує візуальну концепцію "Все є жовтим". Згідно з ключовим баченням, у різних містах будуть виготовлятися великі зовнішні дисплеї, одночасно випускатимуться ряд культурних та творчих похідних. Як візуальний IP, Project Yellow має переконливий візуальний образ та енергійну кольорову гаму, щоб сформувати єдине ключове бачення, яке робить людей незабутніми. Підходить для широкомасштабної реклами в Інтернеті та офлайн та випуску візуальних похідних, це унікальний дизайнерський проект.

Дизайн Інтер’Єру

Gray and Gold

Дизайн Інтер’Єру Сірий колір вважається нудним. Але сьогодні цей колір є одним із головних укладок у таких стилях, як лофт, мінімалізм та хай-тек. Сірий колір - це уподобання приватності, трохи спокою та відпочинку. В основному він запрошує тих, хто працює з людьми або займається пізнавальними вимогами, як загальний колір інтер'єру. Стіни, стеля, меблі, штори та підлога сірі. Відтінки та насиченість сірого відрізняються лише. Золото додавали додаткові деталі та аксесуари. Це підкреслено рамкою малюнка.

Редизайн Фірмового Стилю

InterBrasil

Редизайн Фірмового Стилю Натхненням для переосмислення та переробки бренду стали зміни в модернізації та інтеграції в культуру компанії. Дизайн серця вже не міг бути зовнішнім для бренду, надихаючи партнерство як внутрішньо з працівниками, так і з клієнтами. Інтегральний союз між вигодами, відданістю та якістю обслуговування. Новий дизайн, від форми до кольорів, поєднав серце в B і хрест здоров’я в T. Два слова, з'єднані посередині, роблять логотип схожим на одне слово, один символ, що об'єднує R і B у серце.