Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Wanlin Art Museum

Логотип Оскільки художній музей Ванліна знаходився в кампусі університету Ухань, то наша творчість потребувала відображення наступних характеристик: Центральний центр зустрічі студентів для вшанування та оцінки мистецтва, а також відображення аспектів типової картинної галереї. Це також мало сприйматись як "гуманістичне". Оскільки студенти коледжу стоять на початковій лінії свого життя, цей художній музей виступає як відкриття для вдячності студентів за мистецтво, а мистецтво буде супроводжувати їх все життя.

Логотип

Kaleido Mall

Логотип Торговий центр Kaleido пропонує багато розважальних майданчиків, серед яких торговий центр, пішохідна вулиця та еспланада. У цій конструкції дизайнери використовували візерунки калейдоскопа, з пухкими кольоровими предметами, такими як намисто чи камінчики. Калейдоскоп походить від давньогрецького καλός (прекрасне, краса) та εἶδος (те, що видно). Отже, різноманітні структури відображають різні послуги. Форми постійно змінюються, демонструючи, що Торговий центр прагне здивувати та зачарувати відвідувачів.

Комод

Black Labyrinth

Комод Чорний лабіринт Екхарда Бегера для ArteNemus - це вертикальний комод з 15 ящиками, який черпає своє натхнення з азіатських медичних кабінетів та стилю Bauhaus. Його темний архітектурний вигляд реалізовується завдяки яскравим променям маркетрії з трьома фокусними точками, які відображені навколо споруди. Концепція і механізм вертикальних висувних ящиків з обертовим відсіком передають деталі його інтригуючий вигляд. Структура деревини покрита чорним пофарбованим шпоном, в той час як маркетрія робиться в клемені, що горить. Шпон змащений маслом для досягнення атласної обробки.

Міські Скульптури

Santander World

Міські Скульптури Світ Сантандерів - це публічна мистецька подія, що складається з групи скульптур, які відзначають мистецтво та огортають місто Сантандер (Іспанія) під час підготовки до чемпіонату світу з вітрильного спорту Сантандер 2014. Скульптури розміром 4,2 метра, виготовлені з листової сталі та кожна з них з них виготовлені різними художниками-візуалами. Кожен із творів концептуально представляє культуру одного з 5 континентів. Сенс полягає в тому, щоб представити любов та повагу до культурного різноманіття як інструменту миру очима різних митців, а також показати, що суспільство вітає різноманітність з відкритими обіймами.

Плакат

Chirming

Плакат Коли Сук був маленьким, вона побачила гарну птицю на горі, але птах швидко відлетіла, залишивши позаду лише звук. Вона підняла погляд в небо, щоб знайти птаха, але все, що вона могла бачити, - це гілки дерев та ліс. Птах продовжувала співати, але вона не мала уявлення, де це. З зовсім молодих птахів були до неї гілки дерев та великий ліс. Цей досвід змусив її візуалізувати звук птахів, як ліс. Звук птаха розслаблює розум і тіло. Це привернуло її увагу, і вона поєднала це з мандалою, яка візуально представляє зцілення та медитацію.

Каталог

Classical Raya

Каталог Одне з Харі Рая - це те, що позачасові пісні Раї з минулих років досі залишаються близькими до серця людей. Який кращий спосіб зробити все це, ніж із темою "Класична Рая"? Щоб викласти суть цієї теми, каталог подарункових подарунків створений так, щоб нагадувати стару вінілову платівку. Нашою метою було: 1. Створити спеціальний дизайн, а не сторінки, що складаються із візуальних товарів та відповідних цін. 2. Створюйте рівень вдячності за класичну музику та традиційне мистецтво. 3. Виведіть дух Харі Рая.