Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Косметики

Woman Flower

Колекція Косметики Ця колекція натхненна перебільшеними стилями одягу середньовічних європейських дам та формами пташиного польоту. Дизайнер витягнув форми цих двох і використав їх як творчі прототипи та поєднав з дизайном виробів для формування неповторної форми та почуття моди, демонструючи насичену та динамічну форму.

Дизайн Книги

Josef Koudelka Gypsies

Дизайн Книги Йозеф Куделка, всесвітньо відомий фотограф, проводив свої фотовиставки у багатьох країнах світу. Після довгого очікування нарешті в Кореї відбулася виставка циганських тематик Куделка, і його фотокнига була зроблена. Оскільки це була перша виставка в Кореї, від автора було прохання про те, щоб він хотів зробити книгу, щоб він міг відчути себе Кореєю. Hangeul і Hanok - корейські букви та архітектура, які представляють Корею. Текст посилається на розум, а архітектура означає форму. Надихнувшись цими двома елементами, він хотів створити спосіб виразити характеристики Кореї.

Публічне Мистецтво

Flow With The Sprit Of Water

Публічне Мистецтво Часто навколишнє середовище забруднюється між- та внутрішньоособистими дисонансами їх мешканців, що призводить до видимого та невидимого хаосу в оточенні. Несвідомий ефект цього розладу полягає в тому, що мешканці регресують у неспокій. Це звичне та циклічне збудження впливає на тіло, розум та дух. Скульптури скеровують, доглядають, очищають та зміцнюють позитивне «чі» простору, зосереджуючи увагу на приємних та мирних результатах. З тонким зрушенням їхнього середовища громадськість орієнтується на рівновагу між їх внутрішньою та зовнішньою реальністю.

Дизайн Бренду

Queen

Дизайн Бренду Розширений дизайн заснований на концепції королеви та шахової дошки. Завдяки двом кольорам чорному та золотому, дизайн повинен передати відчуття високого класу та перетворити візуальне зображення. Окрім металевих та золотих ліній, що використовуються у самому виробі, елемент сцени побудований для того, щоб унеможливити шахове військове враження, і ми використовуємо координацію сценічного освітлення для створення диму та світла війни.

Скульптура

Atgbeyond

Скульптура Сіань розташований на стартовому місці Великого шовкового шляху. У творчому дослідницькому процесі мистецтва вони поєднують сучасну природу готелю марки Xi'an W, особливу історію та культуру Xi'an та чудові мистецькі історії династії Тан. Поп у поєднанні з графіті-мистецтвом став мистецьким вираженням готелю W, який мав глибокий вплив.

Ребрендинг Гавані Yong

Hak Hi Kong

Ребрендинг Гавані Yong Пропозиція використовує три концепції для відновлення системи ІС для рибальського порту Йонг-Ан. Перший - це створення нового логотипу із специфічним візуальним матеріалом, витягнутим із культурних особливостей громади Хакка. Наступним кроком є перевтілення розважального досвіду, потім створіть два персонажі талісмана, що представляють, і нехай вони з’являться в нових атракціонах для наведення туриста в порт. І останнє, але не менш важливе, стругання дев’яти плям всередині, оточення розважальних заходів та смачної кухні.