Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Сайт

Upstox

Веб-Сайт Дочірня компанія Upstox дочірня компанія RKSV - це онлайн-торгова платформа. Відмінна продукція, призначена для протрейдерів та непрофесіоналів, є однією з найсильніших USP компанії Upstox разом зі своєю платформою навчання вільної торгівлі. Вся стратегія та бренд були осмислені під час проектування в студії Lollypop. Поглиблені конкуренти, користувачі та маркетингові дослідження допомогли у наданні рішень, що створили дискретний стиль для веб-сайту. Дизайн був зроблений інтерактивним та інтуїтивним із використанням користувальницьких ілюстрацій, анімації та піктограм, що допомагають порушити монотонність веб-сайту, керованого даними.

Веб-Додаток

Batchly

Веб-Додаток Платформа на базі Batchly SaaS дозволяє клієнтам Amazon Web Services (AWS) знижувати витрати. Дизайн веб-додатків у продукті є унікальним та привабливим, оскільки дає змогу користувачеві виконувати різні функції з однієї точки, не виходячи зі сторінки, а також розглядає можливість надання адміністративному огляду всіх даних, що мають значення для адміністраторів. Основна увага також була приділена презентації продукту через його веб-сайт, і він був розроблений для повідомлення свого USP протягом перших 5 секунд. Використовувані тут кольори - яскраві, а значки та ілюстрації допомагають зробити веб-сайт інтерактивним.

Посуд

BaMirLa

Посуд Бамірла означає угорський Батор Табор, який є табором для дітей, хворих на рак або інші хронічні захворювання. Мета цієї конструкції - передавати атмосферу табору користувачам із закругленими, грайливими формами, використанням кольорів та характером декоративно-прикладного мистецтва. Прикраси стосуються табору, і вони ґрунтуються на таких трьох ідеях: логотип табору, приміщення для дітей та графіки будинків. Посуд для посуду, як правило, підтримує звички здорового харчування, тому їх застосовують до практичної їжі, а не частіше, у своїх розмірах.

Вручення Премії

Awards show

Вручення Премії Цей святковий етап був розроблений з неповторним виглядом і вимагав гнучкості в презентації музичного шоу та кількох різних нагород. Декоративні вироби були внутрішньо освітлені, щоб сприяти цій гнучкості та включали літаючі елементи як частину набору, які пролітали під час шоу. Це була презентація та щорічна церемонія нагородження некомерційної організації.

Флакон

North Sea Spirits

Флакон Дизайн пляшки North Sea Spirits натхненний унікальною природою Sylt і включає в себе чистоту і прозорість цього середовища. На відміну від інших пляшок, Північноморські сприти повністю покриті небарвним поверхневим покриттям. Логотип містить Stranddistel, квітку, що існує лише в Кампені / Сільті. Кожен з 6 ароматів визначається одним певним кольором, тоді як вміст 4-х змішаних напоїв ідентичний кольору пляшки. Покриття покриває поверхню м'якою і теплою рукою, а вага додає ціннісного сприйняття.

Вінілова Платівка

Tropical Lighthouse

Вінілова Платівка Останній 9 - це музичний блог без жанрових обмежень; його особливістю є покриття форми краплі та зв’язок між візуальною складовою та музикою. Останні 9 створюють музичні збірки, кожна з яких містить основну музичну тему, відображену у візуальній концепції. Тропічний маяк - це 15-та збірка серії. Проект був натхненний звуками тропічного лісу, а головне натхнення - музика художника та музиканта Мтендере Мандова. Обкладинка, промо-відео та упаковка вінілових дисків були розроблені в рамках цього проекту.