Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн-Студія З Галереєю

PARADOX HOUSE

Дизайн-Студія З Галереєю Парадокс-хаус, розроблений на розрівному рівні, отримав ідеальну рівновагу між функціональністю та стилем, відображаючи неповторний смак та спосіб життя власника. Він створив вражаючу студію мультимедійного дизайну з чистими кутовими лініями, на яких видно видатний жовто-тонований скляний ящик на антресолі. Геометричні форми та лінії є сучасними та вражаючими, але зі смаком виконані, щоб забезпечити унікальний робочий простір.

Навчальний Центр

STARLIT

Навчальний Центр Навчальний центр Starlit розроблений для того, щоб організовувати тренувальну діяльність у розслабленому навчальному середовищі для дітей віком від 2 до 6 років. Діти в Гонконзі навчаються під високим тиском. Для розширення можливостей форми та простору за допомогою макета та відповідності різноманітним програмам ми застосовуємо Планування міста Стародавнього Риму. Кругові елементи є загальними вздовж випромінювальних кронштейнів у межах розташування осей для ланцюга класної кімнати та студій між двома окремими крилами. Цей навчальний центр створений для створення чудової атмосфери навчання з максимальним простором.

Дизайн Офісу

Brockman

Дизайн Офісу Як інвестиційна фірма, що базується на видобутку торгівлі, ефективність та продуктивність є ключовими аспектами бізнес-режиму. Дизайн спочатку надихнувся природою. Ще одне натхнення, помітне в дизайні, - це наголос на геометрії. Ці ключові елементи стояли на передньому плані конструкцій і тому були візуально переведені за допомогою використання геометричних та психологічних розумінь форми та простору. Зберігаючи престиж і репутацію комерційної будівлі світового класу, завдяки використанню скла та сталі народжується унікальна корпоративна арена.

Ресторан Барбекю

Grill

Ресторан Барбекю Проект переробляє існуючу майстерню з ремонту мотоциклів площею 72 квадратних метри в новий ресторан "Барбекю". Обсяг роботи включає повний перегляд як зовнішнього, так і внутрішнього простору. Зовнішній вигляд був натхненний гриль-барбекю з простою чорно-білою кольоровою гамою деревного вугілля. Одне з викликів цього проекту - відповідати агресивним програмним вимогам (40 місць у їдальні) на такому невеликому просторі. Крім того, нам доводиться працювати з незвичним невеликим бюджетом (40 000 доларів США), який включає всі нові системи опалення та кондиціонування та нову комерційну кухню.

Резиденція

Cheung's Residence

Резиденція Резиденція розроблена з простотою, відкритістю та природним світлом. Слід будівлі відображає обмеження існуючої ділянки, і формальний вираз повинен бути чистим і простим. Атріум та балкон розташовані на північній стороні будівлі, що освітлює вхід та обідню зону. Розсувні вікна передбачені в південному кінці будівлі, де вітальня та кухня повинні забезпечити максимальне природне освітлення та забезпечити просторову гнучкість. У всій будівлі пропонуються мансардні світильники для подальшого підсилення дизайнерських ідей.

Тимчасовий Інформаційний Центр

Temporary Information Pavilion

Тимчасовий Інформаційний Центр Проект являє собою тимчасовий павільйон для мікстурного використання в Трафальгар, Лондон, для різних функцій та заходів. Запропонована структура підкреслює поняття "тимчасовості", використовуючи переробні контейнери для переробки як основний будівельний матеріал. Його металевий характер має на меті встановити контрастний зв’язок із існуючою спорудою, що підсилює перехідний характер концепції. Крім того, формальне вираження будівлі організовано та розташовано випадковим чином, створюючи тимчасовий орієнтир на місці для залучення візуальної взаємодії протягом короткого життя будівлі.