Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Abstract House

Житловий Будинок Резиденція використовує сучасну естетику, зберігаючи центральний двір, що викликає традиційну кувейтську практику в будівництві будинків. Тут резиденція може визнавати і минуле, і теперішнє, без зіткнень. Водна функція на сходинках головної двері витікає назовні, скло від підлоги до стелі допомагає зберегти простір більш відкритим, дозволяючи користувачам без особливих зусиль переходити між зовнішнім і внутрішнім, минулим і сучасним.

Ресторан

Chuans Kitchen II

Ресторан Кухня Чуань II, яка використовує як середовище чорний глиняний посуд Сичуань Іньцзін та видобуті ґрунтові матеріали з будівництва метро, - це експериментальний ресторан, побудований на основі сучасного експерименту традиційного народного мистецтва. Пробиваючись через межі матеріалів і вивчаючи сучасну форму традиційного народного мистецтва, Infinity Mind витягнув прокладки, викинуті після випалу чорного фаянсового посуду Іньцзін, і використав їх як основний елемент прикраси в кухні II Чуань.

Кафе

Hunters Roots

Кафе Відповідаючи на короткий виклад сучасного, чистого естетичного, було створено інтер’єр, натхненний дерев'яними ящиками з фруктами, використаними в абстрактній формі. Ящики заповнюють простір, створюючи занурену, майже печерну скульптурну форму, але таку, яка виробляється з простих і прямих геометричних фігур. Результат - чистий та контрольований просторовий досвід. Розумний дизайн також збільшує обмежений простір, перетворюючи практичні світильники в декоративні особливості. Світильники, шафи та стелажі сприяють дизайнерській концепції та скульптурному візуалу.

Офісний Сервіс

Miyajima Insurance

Офісний Сервіс Концепція проекту - «з'єднати офіс з містом», скориставшись перевагою навколишнього середовища. Сайт розташований на тому місці, де оглядає місто. Для її досягнення прийнято простір у формі тунелю, який проходить від вхідних воріт до кінця офісного приміщення. Лінія деревини стелі та чорний проміжок, на якому встановлені світильники та кондиціонери, підкреслюють напрямок до міста.

М'які Акустичні Панелі

University of Melbourne - Arts West

М'які Акустичні Панелі Наш короткий запит полягав у постачанні та встановленні безлічі тканинних акустичних панелей з різними розмірами, кутами та формами. Початкові прототипи побачили зміни як в конструкції, так і в фізичних засобах встановлення та підвішування цих панелей від стін, стелі та з нижньої сторони сходів. Саме в цей момент ми зрозуміли, що існуючі фірмові підвісні системи для стельових панелей не є адекватними для наших потреб, і ми створили свою власну.

Ресторан

Yuyuyu

Ресторан Сьогодні на ринку в Китаї існує досить багато цих змішаних сучасних конструкцій, як правило, заснованих на традиційних конструкціях, але з сучасними матеріалами або новими виразами. Yuyuyu - китайський ресторан, дизайнер створив новий спосіб виразити східний дизайн, нову інсталяцію, що складається з ліній і крапок, простягнуті від дверей до внутрішньої сторони ресторану. Зі зміною часів змінюється і естетична вдячність людей. Для сучасного східного дизайну інновації дуже необхідні.