Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лабораторна Система Очищення Води

Purelab Chorus

Лабораторна Система Очищення Води Purelab Chorus - це перша модульна система очищення води, розроблена з урахуванням індивідуальних лабораторних потреб та простору. Він доставляє всі сорти очищеної води, забезпечуючи масштабоване, гнучке, індивідуальне рішення. Модульні елементи можуть бути розподілені по всій лабораторії або з'єднані між собою в унікальному форматі вежі, мінімізуючи слід системи. Гаптичні засоби керування пропонують надзвичайно керовані швидкості подачі, тоді як ореол світла вказує на статус хору. Нова технологія робить Chorus найдосконалішою доступною системою, знижуючи вплив на навколишнє середовище та поточні витрати.

Вступний Простір Для Виставки-Годинника

Salon de TE

Вступний Простір Для Виставки-Годинника Перед тим, як відвідувачі дослідили 145 міжнародних брендів годинників в рамках Salon de TE, потрібен був вступний дизайн космосу площею 1900 м2. Для захоплення уяви відвідувачів розкішного способу життя та романтики основна концепція була розроблена «Подорож поїзда« Делюкс ». Для того, щоб створити драматизацію, приймальна зала була перетворена на тему денного вокзалу, поєднану зі сценою вечірнього залізничного майданчика внутрішнього залу із вікнами вагона великого розміру, що випускають візуальні сюжетні сюжети. Нарешті, багатофункціональна арена зі сценою відкривається до різних фірмових вітрин.

Туристичний Атракціон

In love with the wind

Туристичний Атракціон Замок Закоханий у вітер - це резиденція 20 століття, розташована в межах 10 соток ландшафту біля села Равадіново, місцевість у самому серці гори Странджа. Відвідайте і насолоджуйтесь всесвітньо відомими колекціями, приголомшливою архітектурою та надихаючими сімейними історіями. Відпочиньте серед ідилічних садів, насолоджуйтесь прогулянками лісом та берегом озера та відчуйте дух казок.

Туристичний Атракціон

The Castle

Туристичний Атракціон Замок - це приватний проект, розпочатий двадцять років тому в 1996 році з мрії з дитинства побудувати власний Замок, такий самий, як у казках. Дизайнер також є архітектором, конструктором та дизайнером ландшафту. Основна ідея проекту - створити місце для сімейного відпочинку, як туристичного атракціону.

Навчальний Продукт

Shine and Find

Навчальний Продукт Найважливішою перевагою цього продукту є простота навчання та вдосконалення пам’яті. У Shine and Find кожне Сузір’я створене практично, і цей виклик неодноразово практикується. Це робить на увазі міцний образ. Навчання таким чином, практичне і вивчати та повторювати, не є нудним і робить більш міцною пам'ять і приємною. Це дуже емоційно, інтеракційно, просто, чисто, мінімально і сучасно.

Готель

Yu Zuo

Готель Цей готель розташований у стінах храму Даї, внизу гори Тай. Мета дизайнерів полягала в тому, щоб перетворити дизайн готелю, щоб забезпечити гостям спокійне та комфортне житло, і в той же час дозволити гостям відчути неповторну історію та культуру цього міста. Використовуючи прості матеріали, світлі тони, м'яке освітлення та ретельно підібрані твори мистецтва, простір відображає відчуття як історії, так і сучасності.