Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ультрафіолетовий Стерилізатор

Sun Waves

Ультрафіолетовий Стерилізатор SunWaves - це стерилізатор, здатний знищити мікроби, цвіль, бактерії та віруси всього за 8 секунд. Призначений для знищення бактеріального навантаження на таких поверхнях, як кавові чашки або блюдця. SunWaves було винайдено з урахуванням важкого становища року COVID-19, щоб допомогти вам насолоджуватися таким жестом, як безпечне пиття чаю в кафе. Його можна використовувати як у професійному, так і домашньому середовищі, оскільки простим жестом він стерилізується за дуже короткий час за допомогою ультрафіолетового світла, який має тривалий термін служби та мінімальне обслуговування, а також допомагає зменшити кількість одноразового матеріалу.

Назва проекту : Sun Waves, Ім'я дизайнерів : Giuseppe Santacroce, Прізвище клієнта : C.O.L.D.A.P. SRL.

Sun Waves Ультрафіолетовий Стерилізатор

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.