Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комплекс Гостинності

Serenity Suites

Комплекс Гостинності Апартаменти Serenity Suites розташовані в поселенні Нікіті на острові Ситонія на Халкідікі, Греція. Комплекс складається з трьох приміщень з двадцятьма люксами та басейном. Будівельні одиниці виділяють глибоку форму просторового горизонту, забезпечуючи при цьому оптимальний вид на море. Басейн - це серцевина між проживанням та громадськими зручностями. Комплекс гостинності є визначною пам'яткою для району як екстравертна оболонка із внутрішніми якостями.

Назва проекту : Serenity Suites, Ім'я дизайнерів : Taka + Partners, Прізвище клієнта : Mykoniatis Ilias & Co .

Serenity Suites Комплекс Гостинності

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.