Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підставка Для Квітів

Eyes

Підставка Для Квітів Очі - це підставка для квітів на всі випадки життя. Овальне тіло - золотисте покриття з неправильними отворами, як людські очі, які завжди шукають чудових речей у Матері-Природи. Стенд поводиться як філософ. Це плекає природну красу і показує весь світ для вас до або після того, як ви запалите його.

Назва проекту : Eyes, Ім'я дизайнерів : Naai-Jung Shih, Прізвище клієнта : Naai-Jung Shih.

Eyes Підставка Для Квітів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.