Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Haleiwa

Стілець Haleiwa вплітає стійку ротанга в криволінійні криві і віддає виразний силует. Природні матеріали віддають шану традиціям кустарних промислів на Філіппінах, перероблених для сучасності. У поєднанні або використовуваному як висловлювання, універсальність дизайну змушує цей стілець адаптуватися до різних стилів. Створюючи баланс між формою та функцією, грацією та силою, архітектурою та дизайном, Haleiwa така ж зручна, як і красива.

Назва проекту : Haleiwa, Ім'я дизайнерів : Melissa Mae Tan, Прізвище клієнта : Beyond Function.

Haleiwa Стілець

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.