Дизайн журналу
Дизайн журналу
Megalopolis X Shenzhen Super Headquarter

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Super Headquarter Мегалополіс X стане новим центром у самому центрі великої затоки, недалеко від кордону між Гонконгом та Шеньчженом. Генеральний план інтегрує архітектуру з пішохідними мережами, парками та громадськими просторами. Над і під наземними транспортними мережами планується максимальне сполучення в місті. Низька наземна мережа стійкої інфраструктури забезпечить безперебійне охолодження та автоматичне поводження з відходами в районі. Метою є створення креативної основної програми планування розвитку міст у майбутньому.

Назва проекту : Megalopolis X, Ім'я дизайнерів : QUAD studio, Прізвище клієнта : QUAD studio.

Megalopolis X Megalopolis X Shenzhen Super Headquarter

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.