Дизайн журналу
Дизайн журналу
Середньовічний Культурний Центр Переосмислення

Medieval Rethink

Середньовічний Культурний Центр Переосмислення Середньовічний Ретинк був відповіддю на приватну комісію зі створення культурного центру для невеликого нерозкритого села в провінції Гуандун, який датується 900 роками династії Сун. Чотириповерхова забудова площею 7000 кв.м зосереджена навколо стародавнього скельного утворення, відомого як камінь Дін Ци, символ походження селища. Концепція дизайну проекту ґрунтується на демонстрації історії та культури стародавнього села, одночасно пов'язуючи старе та нове. Культурний центр виступає як переосмислення давнього села і перетворення на сучасну архітектуру.

Назва проекту : Medieval Rethink, Ім'я дизайнерів : QUAD studio, Прізвище клієнта : QUAD studio.

Medieval Rethink Середньовічний Культурний Центр Переосмислення

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.