Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вішалка Для Метеликів

Butterfly

Вішалка Для Метеликів Вішалка-метелик отримала свою назву за схожість з формою літаючого метелика. Це мінімалістична меблі, яку можна зібрати зручним способом завдяки дизайну розділених компонентів. Користувачі можуть швидко зібрати вішалки голими руками. Коли потрібно рухатись, зручно транспортувати після розбирання. Установка виконує лише два кроки: 1.складіть обидва кадри разом, щоб утворити X; і зробіть ромбоподібні рамки з кожної сторони внахлест. 2. Просуньте дерев’яний шматок через перекриті ромбоподібні рамки з обох сторін, щоб утримувати рамки

Назва проекту : Butterfly, Ім'я дизайнерів : Lu Li, Прізвище клієнта : Li Feng.

Butterfly Вішалка Для Метеликів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.