Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Офіс

The Curtain

Торговий Офіс Дизайн цього проекту має унікальний підхід до використання металевої сітки як рішення для практичних та естетичних цілей. Напівпрозора металева сітка створює шар завіси, який може розмити межу між внутрішнім і зовнішнім простором - сірий простір. Глибина простору, створена напівпрозорою завісою, створює багатий рівень просторової якості. Полірована металева сітка з нержавіючої сталі змінюється в різних погодних умовах та в різний період доби. Відображення та напівпрозорість сітки з елегантним пейзажем створює спокійний простір ZEN в китайському стилі.

Назва проекту : The Curtain, Ім'я дизайнерів : Qun Wen, Прізвище клієнта : aoe.

The Curtain Торговий Офіс

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.