Дизайн журналу
Дизайн журналу
Браслет

Phenotype 002

Браслет Форма браслета Phenotype 002 є результатом цифрового моделювання біологічного росту. Алгоритм, використаний у творчому процесі, дозволяє імітувати поведінку біологічної структури, створюючи незвичайні органічні форми, досягаючи ненав'язливої краси завдяки оптимальній структурі та матеріальній чесності. Прототип матеріалізований за допомогою технології 3D друку. На завершальній стадії ювелірна деталь ручна в латуні, відшліфована і закінчена з увагою до деталей.

Назва проекту : Phenotype 002, Ім'я дизайнерів : Maciej Nisztuk, Прізвище клієнта : In Silico.

Phenotype 002 Браслет

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.