Дизайн журналу
Дизайн журналу
Завдання Світло

Linear

Завдання Світло Техніка згинання труб Linear Light широко використовується для виробництва деталей автомобіля. Кутова лінія рідини реалізується за допомогою точного контролю тайваньського виробника, таким чином, є мінімальний матеріал для побудови лінійного легкого легкого, міцного та портативного; ідеально підходить для освітлення будь-якого сучасного інтер’єру. Він застосовує світлодіодні мікросхеми, що не мають мерехтіння, з функцією пам'яті, яка включається на попередньому встановленому рівні гучності. Лінійне завдання розроблене для того, щоб легко зібрати користувач, складається з нетоксичного матеріалу та постачається з плоскою упаковкою; робить все можливе для зменшення впливу на навколишнє середовище.

Назва проекту : Linear, Ім'я дизайнерів : Ray Teng Pai, Прізвище клієнта : Singular Concept, RAY.

Linear Завдання Світло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.