Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робоча Область

Dava

Робоча Область Dava розроблена для офісів на відкритому просторі, шкіл та університетів, де важливі спокійні та зосереджені фази роботи. Модулі зменшують акустичні та зорові порушення. Завдяки своїй трикутній формі, меблі є просторовим і дозволяє безліч варіантів облаштування. Матеріалами Dava є WPC та вовняний повсть, обидва з них біологічно розкладаються. Плагінна система кріпить дві стінки до стільниці і підкреслює простоту у виробництві та роботі.

Назва проекту : Dava, Ім'я дизайнерів : Michael Strantz, Прізвище клієнта : .

Dava Робоча Область

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.