Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кавоварка

Lavazza Desea

Кавоварка Привітний автомат, розроблений, щоб запропонувати повний пакет італійської кавової культури: від еспресо до справжнього капучино чи латте. Сенсорний інтерфейс розташовує вибір у дві окремі групи - одна для кави та одна для молока. Напої можна персоналізувати за допомогою підвищення рівня температури та молочної піни. Необхідна послуга вказана в центрі з підсвіченими значками. Машина оснащена спеціальною скляною кухлею та застосовує мову форми Lavazza з контрольованим наплавленням, вишуканими деталями та особливою увагою до кольорів, матеріалів та підсилювачів; закінчити.

Назва проекту : Lavazza Desea, Ім'я дизайнерів : Florian Seidl, Прізвище клієнта : Lavazza.

Lavazza Desea Кавоварка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.