Дизайн журналу
Дизайн журналу
Капсула

Wildcook

Капсула Капсула Wild Cook - це капсула з різноманітними природними інгредієнтами, і вона призначена для куріння їжі та створення різних ароматів та ароматів. Більшість людей вважають, що єдиний спосіб зробити їжу копченою - спалити різні види деревини, але правда, ви можете зробити свою їжу копченою безліччю матеріалів і створити зовсім новий смак і аромат. Дизайнери усвідомили смакові відмінності у всьому світі, і саме тому цей дизайн є абсолютно гнучким, коли справа стосується питання зручності використання в різних регіонах. Ці капсули випускаються в змішаних і одноразових компонентах.

Назва проекту : Wildcook, Ім'я дизайнерів : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Прізвище клієнта : Creator studio.

Wildcook Капсула

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.