Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бритва

Alpha Series

Бритва Серія Alpha - це компактна напівпрофесійна бритва, яка може впоратися з основними завданнями по догляду за обличчям. Також продукт, який пропонує гігієнічні рішення з інноваційним підходом у поєднанні з прекрасною естетикою. Простота, мінімалізм та функціональність у поєднанні з легкою взаємодією з користувачами будують основи проекту. Ключовим є радісний досвід користувачів. Поради можна легко зняти з бритви і помістити в секцію для зберігання. Док-станція призначена для зарядження бритва та очищення наконечників, підтримуваних ультрафіолетовим світлом всередині накопичувача.

Назва проекту : Alpha Series, Ім'я дизайнерів : Mert Ali Bukulmez, Прізвище клієнта : Arçelik A.Ş.

Alpha Series Бритва

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.