Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брендинг Салону Краси

Silk Royalty

Брендинг Салону Краси Мета процесу брендування - віднести бренд до категорії високого класу, подивившись та відчувши пристосування до світових тенденцій у макіяжі та догляді за шкірою. Елегантний у своєму інтер’єрі та екстер’єрі, пропонуючи клієнтам розкішний відпочинок, щоб відійти до самообслуговування, залишаючи оновлене. Успішне передавання досвіду споживачам було закладено в процес проектування. Тому салон Alharir був розроблений, висловлюючи жіночність, візуальні елементи, пишні кольори та фактури з увагою до тонких деталей, щоб додати більше впевненості та комфорту.

Назва проекту : Silk Royalty , Ім'я дизайнерів : Satie Abuobeida Eljack, Прізвище клієнта : Satie.

Silk Royalty  Брендинг Салону Краси

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.