Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідня Коробка

The Portable

Обідня Коробка Індустрія громадського харчування процвітає, і винос став необхідним для сучасних людей. Водночас утворилося також багато сміття. Багато ящиків для їжі, які використовуються для зберігання їжі, можуть бути перероблені, але пластикові пакети, які використовуються для упаковки ящиків, дійсно не підлягають вторинній переробці. Щоб зменшити використання пластикових пакетів, функції коробки для їжі та пластику поєднуються для проектування нових ящиків для обіду. Коробка тюків перетворює частину себе в ручку, яку легко переносити, і може інтегрувати декілька ящиків для їжі, що значно скорочує використання пластикових пакетів для упаковки ящиків для їжі.

Назва проекту : The Portable, Ім'я дизайнерів : Minghui Lyu, Прізвище клієнта : South China University of Technology.

The Portable Обідня Коробка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.