Дизайн журналу
Дизайн журналу
Витяжка

Black Hole Hood

Витяжка Ця витяжка, розроблена надихаючими Чорною Дірою та Черв'ячною Діркою, робить виріб красивою та сучасною формою, що викликає емоційні почуття та доступну ціну. Це робить емоційні моменти та легким використанням під час приготування їжі. Він легкий, простий в монтажі, простий в чищенні та розроблений для сучасних кухонних ділянок.

Назва проекту : Black Hole Hood, Ім'я дизайнерів : Elham Mirzapour, Прізвище клієнта : Arena Design Studio.

Black Hole Hood Витяжка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.